Produkty nejvyšší kvality

Produkty nejvyšší kvality

V naší prodejně můžete vybírat z více než 15 tisíc certifikovaných produktů té nejvyšší kvality od renomovaných výrobců z ČR i ze zahraničí. Nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů pracovního nářadí a ochranných pomůcek pro stavby a rekonstrukce.

Sortiment

Spotřební materiál a nářadí

 

V naší prodejně  nabízíme spotřební materiál jako jsou brusné a řezací kotouče , vrtáky, tmely, montážní pěny, spojovací materiál, silikony, veškerou stavební chemii, zednické nářadí, stavební nářadí, nářadí pro kutily, profinářadí, nástroje, hořáky pro izolaci, zalamovací nože, pily,  sekery, pracovní rukavice a ostatní ochranné pomůcky a mnoho dalšího zboží. Rádi Vám poradíme, které nářadí je pro Vás vhodné. Kvalitní nářadí za ty nejvýhodnější ceny !

 
 

Nejčastěji poptávávné zboží - STAVEBNINY BOBÁL

Pojiva, stavební směsi, cement, vápno, cihly, obkladový kámen VASPO, tvárnice, stropy, překlady, PZD desky, dlažby (zámkové, skruže,...), izolace proti vodě, penetrace, podstřešní fólie, tepelné izolace, polystyren, komínový systém Schiedel , zárubně, dveře, sádrokartony, profily, kanalizační trubky, drenážní hadice, střešní krytiny (pálené,betonové, střešní šindele,...), podokapní žlaby - pozinkované hutní materiál, kari sítě, nářadí, stavební chemie, obkladové lišty, lišty na zateplovací systémy, omítkové profily, talířové hmoždinky, závitové tyče, natloukací hmoždinky, matice, podložky zakrývací plachty, OSB desky, monoroc desky...
STAVEBNINY BOBÁL - stavebniny pro Zlín, Malenovice, Otrokovice, a okolí

2011 © STAVEBNINY BOBÁL  |  Všechna práva vyhrazena
Publikační systém webManager  |  webDesign Studio9

STAVEBNINY BOBÁL ZLÍN.

ulice Tečovská
Zlín - Malenovice
763 02

Tel.: 577 107 136

email: info@stavebninybobal.cz
https://www.facebook.com/stavebniny.bobal/

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá: 7:00 - 16:00
so: zavřeno