Pórobeton Ytong

Pórobeton Ytong

Volba zdicího materiálu je klíčovým krokem při plánování každé stavby, jelikož přímo ovlivňuje energetickou spotřebu domu i pohodlí a komfort uživatelů.

Sortiment

Proč přesné tvárnice porobeton YTONG ?

YTONG je masivní a neobyčejně odolný!

Jedna z nejdůležitějších vlastností Ytong je veliká mechanická pevnost při malé objemové hmotnosti. Jeho rovnorodá stuktura mu dává ve všech směrech stejné vynikající vlastnosti.

YTONG je po všech stránkách ekologický!

Pórobeton využívá nejběžnější přírodní suroviny, je k přírodě ohleduplný nejen při výrobě, dopravě a recyklaci, ale vzhledem ke svým užitným vlastnostem po celou dobu svého využití.

YTONG má nejlepší tepelně-izolační vlastnosti!

ze všech zdících stavebních materiálů. Šetří energii a tím i výdaje na vytápění domu. V zimě akumuluje teplo, v létě je v domě příjemný chládek.

YTONG je velice jednoduchý ve svém zpracování a opracování!

Tak umožňuje rychlou a úspornou stavbu. Ytong se zpracovává buď způsobem montáže ze stavebních elementů nebo osvědčenou metodou "lepení" (tenkovrstvé zdění).

YTONG svou masivností poskytuje zvukovou izolaci odpovídající normám!

To znamená, že poskytuje klidné bydlení i v oblastech silného silničního provozu.

YTONG "dýchá"!

To znamená vysloveně zdravé a příjemné klima v domě. Optimálně reguluje vlhkost a rozdíl teplot.

YTONG je nehořlavý!

Tím garantuje nejvyšší protipožární ochranu a činí tak další nákladná opatření přebytečnými.

Podívejte se na instruktážní video Ytong - pracovní postup

DLOUHODOBÉ ÚSPORY ENERGIE!

Z čeho bude Váš nový dům? Konstrukce obvodových stěn ovlivní nejen provozní náklady, ale i vnitřní komfort a pohodlí obyvatel. Vyberte si tu NEJLEPŠÍ!

Řešení pro energeticky úsporný dům:

Nejoblíbenější energeticky úsporný dům Ytong využívá kvalitní obvodové zdivo Ytong Lambda tloušťky 375 mm. Díky tomu se dům obejde bez dalšího zateplení a zachovává si veškeré přednosti tradičních zděných staveb. Energeticky úsporný dům Ytong tak pořídíte rychle a bez zvýšených nákladů. Výsledná stavba má výborné tepelně izolační vlastnosti a příjemné vnitřní klima. Dům zkrátka dýchá. Roční spotřeba Energeticky úsporného domu Ytong je přibližně o třetinu nižší než u běžných novostaveb a podle energetického štítku splňuje parametry kategorie C1 až B.

Řešení pro nízkoenergetický dům:

Řešení pro nízkoenergetický dům staví na nové tvárnicí Ytong Theta tloušťky 500 mm. Jako jediný masivní zdicí systém na trhu splňuje Ytong Theta parametry pro nízkoenergetické domybez jakéhokoliv zateplení. Stěny proto nejsou uzavřené, ale prodyšné, a dům si zachovává tolik potřebnou schopnost tradičních zděných staveb "dýchat s interiérem". Nízkoenergeticky dům Ytong tak kromě úspory energií přispívá ke zdravému a velmi příjemnému vnitřnímu klimatu. Roční spotřebaNízkoenergetického domu Ytong je v porovnání se stavbami v běžném standardu maximálně poloviční a podle energetického štítku se pohybuje na pomezí kategorie A a B.

Řešení pro pasivní dům:

Nejvyspělejší stavební systém pro pasivní domy je tvořen obvodovým zdivem Ytong P2-400 tloušťky 300 mm a pórobetonovými superizolačními deskami nové generace Ytong Multipor. Spojením těchto materiálů vzniká unikátní pevná vrstva, která vypadá a v mnoha směrech funguje jako homogenní zděná stěna. Nejen, že výsledný dům nepotřebuje téměř žádnou energii na vytápění, ale pyšní se i dlouhou životností, odolností a příjemným vnitřním klimatem. Téměř nulová spotřeba energie řadí pasivní dům Ytong na nejvyšší příčky energetického štítku budovy - třídu A. Pasivní dům je navíc jedinou novostavbou, na kterou můžete získat dotaci z programu Zelená úsporám.

Ukázky realizace staveb:

 
 

Nejčastěji poptávávné zboží - STAVEBNINY BOBÁL

Pojiva, stavební směsi, cement, vápno, cihly, obkladový kámen VASPO, tvárnice, stropy, překlady, PZD desky, dlažby (zámkové, skruže,...), izolace proti vodě, penetrace, podstřešní fólie, tepelné izolace, polystyren, komínový systém Schiedel , zárubně, dveře, sádrokartony, profily, kanalizační trubky, drenážní hadice, střešní krytiny (pálené,betonové, střešní šindele,...), podokapní žlaby - pozinkované hutní materiál, kari sítě, nářadí, stavební chemie, obkladové lišty, lišty na zateplovací systémy, omítkové profily, talířové hmoždinky, závitové tyče, natloukací hmoždinky, matice, podložky zakrývací plachty, OSB desky, monoroc desky...
STAVEBNINY BOBÁL - stavebniny pro Zlín, Malenovice, Otrokovice, a okolí

2011 © STAVEBNINY BOBÁL  |  Všechna práva vyhrazena
Publikační systém webManager  |  webDesign Studio9

STAVEBNINY BOBÁL ZLÍN.

ulice Tečovská
Zlín - Malenovice
763 02

Tel.: 577 107 136

email: info@stavebninybobal.cz
https://www.facebook.com/stavebniny.bobal/

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá: 7:00 - 16:00
so: zavřeno