Produkty nejvyšší kvality

Produkty nejvyšší kvality

V naší prodejně můžete vybírat z více než 15 tisíc certifikovaných produktů té nejvyšší kvality od renomovaných výrobců z ČR i ze zahraničí. Nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů pracovního nářadí a ochranných pomůcek pro stavby a rekonstrukce.

Sortiment

Profiambau

Nabízíme suché omítkové a maltové směsi, jako jsou zdící malty, vnitřní a venkovní omítky, betony a samonivelační lité potěry, vápno, certifikované zateplovací a sanační systémy a řadu dalších doplňkových produktů z oblasti podlahových systémů či povrchových úprav materiálů firmy PROFI am BAU CM. 

Zdící malty s rozdílnou pevností v tlaku, tepelně izolační zdící malty. Pro přesné zdění pórobetonových tvárnic je určen materiál Profi Porotmel a pro zdění a spárování pohledového lícového zdiva, Profi Klinker. Omítky pro vnitřní použití (vápenosádrové a vápenocementové), ale iomítky pro venkovní použití a dále lehčené (Profi MUP-L) a tepelně izolační omítky (Profi Therm), pro ruční i strojní zpracování. Omítkové směsiod společnosti PROFI am BAU CM, spol. s r.o. dosahují té nejlepší kvality za velmi zajímavé ceny. 


Vápenocementové ušlechtilé omítky - Profi Feinputz, Naturfein, Edelweiss 1 mm
Sanační omítkové směsi Profi jsou určené pro aplikaci na vlhké a prosolené zdivo a svými vlastnostmi odpovídají požadavků mezinárodní směrnice WTA (Merkblatt 2-9-04/D). Tyto sanační omítky jsou určeny jak pro ruční tak i pro strojní zpracování a jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Uplatnění nacházejí především při obnově historických objektů, kde je nutné dbát na nepoškození původní omítky.


Betony, potěry, betonové směsi
Vedle klasických podlahových betonů a potěrů (Profi Beton, Profi Estrich) se v nabídce společnosti PROFI am BAU CM spol. s r.o. nachází také rychle tvrdnoucí potěr (Profi Schnellestrich-Mörtel).
Pro zálivky ztraceného bednění je určena speciální betonová směs (Profi Fliessbeton), která je čerpatelná v mokrém stavu.
Dalším důležitým produktem jsou samonivelační lité potěry jednak na bázi sádry (Profi sádrový litý potěr) nebo na cementové bázi (Profi cementový litý potěr), určený především pro aplikaci podlah ve vlhkých prostorách.


 Více informací naleznete na stránkách výrobce www.profiambau.cz

 

Nejčastěji poptávávné zboží - STAVEBNINY BOBÁL

Pojiva, stavební směsi, cement, vápno, cihly, obkladový kámen VASPO, tvárnice, stropy, překlady, PZD desky, dlažby (zámkové, skruže,...), izolace proti vodě, penetrace, podstřešní fólie, tepelné izolace, polystyren, komínový systém Schiedel , zárubně, dveře, sádrokartony, profily, kanalizační trubky, drenážní hadice, střešní krytiny (pálené,betonové, střešní šindele,...), podokapní žlaby - pozinkované hutní materiál, kari sítě, nářadí, stavební chemie, obkladové lišty, lišty na zateplovací systémy, omítkové profily, talířové hmoždinky, závitové tyče, natloukací hmoždinky, matice, podložky zakrývací plachty, OSB desky, monoroc desky...
STAVEBNINY BOBÁL - stavebniny pro Zlín, Malenovice, Otrokovice, a okolí

2011 © STAVEBNINY BOBÁL  |  Všechna práva vyhrazena
Publikační systém webManager  |  webDesign Studio9

STAVEBNINY BOBÁL ZLÍN.

ulice Tečovská
Zlín - Malenovice
763 02

Tel.: 577 107 136

email: info@stavebninybobal.cz
https://www.facebook.com/stavebniny.bobal/

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pá: 7:00 - 16:00
so: zavřeno